Contacts

Adresa

Republica Moldova, MD-2004, Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare şi Sfînt 162, of. 1303

Tel.: (+373 22) 22 50 46
Fax: (+373 22) 87 16 59
Email: office@ucipifad.md
Programul de lucru:
Luni–Vineri: 08:00–17:00
Numele Funcţia Biroul Tel./fax
Victor Roşca Director 1304 (22) 21 05 42 victor.rosca@ucipifad.md
Svetlana Brumarel Manager Finanțe 1302 (22) 21 02 24 svetlana.brumarel@ucipifad.md
Daniela Boguș Contabil 1302 (22) 21 02 24 daniela.bogus@ucipifad.md
Elena Burlacu Manager Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală 1305 (22) 21 00 56 elena.burlacu@ucipifad.md
Natalia Manea Specialist în Dezvoltarea Produselor Financiare 1305 (22) 21 00 56 natalia.manea@ucipifad.md
Ghenadie Sandu Coordonator Dezvoltarea Lanțurilor Valorice 1305 (22) 21 00 56 ghenadie.sandu@ucipifad.md
Alexandru Gronic Specialist în Infrastructură 1308 (22) 22 30 73 alexandru.gronic@ucipifad.md
Olesea Mahnovschi Asistent de Program/ Translator 1303 (22) 22 50 46 olesea.mahnovschi@ucipifad.md
Ludmila Gofman Specialist Superior în Reziliență Climatică 1308 (22) 22 30 73 ludmila.gofman@ucipifad.md
Marcela Vatamaniuc Specialist în Reziliență Climatică 1308 (22) 22 30 73 marcela.vatamaniuc@ucipifad.md
Vitalie Ababii Specialist în Reziliența Schimbărilor Climatice 1308 (22) 22 30 73 vitalie.ababii@ucipifad.md
Tatiana Mîndru Specialist Superior M&E 1301 (22) 21 06 24 tatiana.mindru@ucipifad.md
Alexandru Anton Specialist M&E 1301 (22) 21 06 24 alexandru.anton@ucipifad.md
Nadejda Russu Specialist în Procurări 1303 (22) 22 50 46 nadejda.russu@ucipifad.md
Mihaela Cojocaru Specialist Comunicare și Managementul Cunoașterii 1305 (22) 21 00 56 mihaela.cojocaru@ucipifad.md
Write to us
Please fill input field
Please fill input field
Please check input field
Please enter message
Captcha error
Thank you for message!

Can not send mail. Please try again.

Send again