Контакты

Adresa

Republica Moldova, MD-2004, Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare şi Sfînt 162, of. 1303

Tel.: (+373 22) 21 06 24

Email: office@ucipifad.md

Programul de lucru:
Luni–Vineri: 08:00–17:00
Numele Funcţia Tel./fax
Anticameră (22) 22 50 46 office@ucipifad.md
Iurie Ușurelu Director (22) 21 05 42 iurie.usurelu@ucipifad.md
Svetlana Brumarel Manager Finanțe (22) 21 02 24 svetlana.brumarel@ucipifad.md
Daniela Boguș Contabil (22) 21 02 24 daniela.bogus@ucipifad.md
Elena Burlacu Manager Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală (22) 22 18 80 elena.burlacu@ucipifad.md
Alina Mamatiuc Specialist Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală (22) 21 00 56 alina.mamatiuc@ucipifad.md
Inga Covalciuc Specialist Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală (22) 21 00 56  inga.covalciuc@ucipifad.md
Ghenadie Sandu Coordonator Dezvoltarea Lanțurilor Valorice (22) 21 00 56 ghenadie.sandu@ucipifad.md
Victor Cervatiuc Specialist în Dezvoltarea Proiectelor de  Infrastructură (22) 22 30 75 victor.cervatiuc@ucipifad.md
Inginer în irigare pentru dezvoltarea proiectelor de  Infrastructură (22) 22 30 75
Olesea Mahnovschi Specialist Monitorizare și Evaluare (22) 21 06 24 olesea.mahnovschi@ucipifad.md
Specialist SuperiorMonitorizare și Evaluare (22) 21 06 24
Liuba Livadari Specialist în Procurări (22) 22 50 46 procurement@ucipifad.md
Alexandru Scurtu Specialist în Procurări (22) 22 50 46 procurement@ucipifad.md
Mihaela Cojocaru Specialist Comunicare și Managementul Cunoașterii (22) 21 06 24 mihaela.cojocaru@ucipifad.md
Alla Guban Asistent de Program (22) 21 06 24 alla.guban@ucipifad.md
Alexandru Belschi Specialist Fond de Adaptare (22) 22 30 75 alexandru.belschi@ucipifad.md
Consultant național în reziliența climatică (22) 22 30 73
Gheorghe Novac Consultant în reziliența climatică (22) 22 30 73 gheorghe.novac@ucipifad.md
Написать нам
Пожалуйста, заполните поле ввода
Пожалуйста, заполните поле ввода
Пожалуйста, проверьте поле ввода
Пожалуйста, введите сообщение
Ошибка капчи
Спасибо за сообщение!

Can not send mail. Please try again.

Send again