Контакты

Adresa

Republica Moldova, MD-2004, Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare şi Sfînt 162, of. 1303

Tel.: (+373 22) 22 50 46

Email: office@ucipifad.md

Programul de lucru:
Luni–Vineri: 08:00–17:00
Numele Funcţia Biroul Tel./fax
Anticameră 1303 (22) 22 50 46 office@ucipifad.md
Victor Roşca Director 1304 (22) 21 05 42 victor.rosca@ucipifad.md
Svetlana Brumarel Manager Finanțe 1302 (22) 21 02 24 svetlana.brumarel@ucipifad.md
Daniela Boguș Contabil 1302 (22) 21 02 24 daniela.bogus@ucipifad.md
Elena Burlacu Manager Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală 1305 (22) 21 00 56 elena.burlacu@ucipifad.md
Natalia Manea Specialist Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală 1305 (22) 21 00 56 natalia.manea@ucipifad.md
Inga Covalciuc Specialist Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală 1305 (22) 21 00 56  inga.covalciuc@ucipifad.md
Ghenadie Sandu Coordonator Dezvoltarea Lanțurilor Valorice 1305 (22) 21 00 56 ghenadie.sandu@ucipifad.md
Victor Cervatiuc Specialist în Dezvoltarea Proiectelor de  Infrastructură 1313 (22) 22 30 75 victor.cervatiuc@ucipifad.md
Olesea Mahnovschi Specialist Monitorizare și Evaluare 1301 (22) 21 06 24 olesea.mahnovschi@ucipifad.md
Ludmila Gofman Specialist Superior în Reziliență Climatică 1308 (22) 22 30 73 ludmila.gofman@ucipifad.md
Alexandru Anton Specialist SuperiorMonitorizare și Evaluare 1301 (22) 21 06 24 alexandru.anton@ucipifad.md
Nadejda Russu Specialist în Procurări 1307 (22) 22 18 80 nadejda.russu@ucipifad.md
Mihaela Cojocaru Specialist Comunicare și Managementul Cunoașterii 1301 (22) 21 06 24 mihaela.cojocaru@ucipifad.md
Alla Guban Asistent de Program 1303 (22) 22 50 46 alla.guban@ucipifad.md
Написать нам
Пожалуйста, заполните поле ввода
Пожалуйста, заполните поле ввода
Пожалуйста, проверьте поле ввода
Пожалуйста, введите сообщение
Ошибка капчи
Спасибо за сообщение!

Can not send mail. Please try again.

Send again