Contacte

Adresa

Republica Moldova, MD-2004, Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare şi Sfînt 162, of. 1303

Tel.: (+373 22) 21 06 24

Email: office@ucipifad.md

Programul de lucru:
Luni–Vineri: 08:00–17:00
Numele Funcţia Tel./fax
Anticameră (22) 22 50 46 office@ucipifad.md
Iurie Ușurelu Director (22) 21 05 42 iurie.usurelu@ucipifad.md
Svetlana Brumarel Manager Finanțe (22) 21 02 24 svetlana.brumarel@ucipifad.md
Viorica Pricop Manager Monitorizare și Evaluare (22) 21 06 24 viorica.pricop@ucipifad.md
Alexandru Scurtu Specialist în Procurări (22) 22 50 46 procurement@ucipifad.md
Lucia Beiu Specialist Comunicare și Managementul Cunoștințelor (22) 22 30 73 lucia.beiu@ucipifad.md
 Alla Guban Asistent de Program (22) 21 06 24  

alla.guban@ucipifad.md

 

Daniela Boguș Contabil
(22) 21 02 24 daniela.bogus@ucipifad.md
Elena Burlacu Coordonator de Proiect Îmbunătățirea capacităților pentru transformarea zonei rurale (22) 22  18 80 elena.burlacu@ucipifad.md
Alexandru Belschi Specialist Fond de Adaptare (22) 22 30 75 alexandru.belschi@ucipifad.md

 

Victor Cervatiuc Specialist în Dezvoltarea Proiectelor de Infrastructură (22) 22 30 75 victor.cervatiuc@ucipifad.md
Inga Covalciuc Specialist Servicii Financiare și Dezvoltare Rurală (22) 21  00 56 inga.covalciuc@ucipifad.md

 

Ghenadie Sandu Coordonator Dezvoltarea Lanțurilor Valorice (22) 21 00 56 ghenadie.sandu@ucipifad.md
Alina Mamatiuc Specialist Produse Financiare și Dezvoltare Rurală (22) 21 00 56 alina.mamatiuc@ucipifad.md
Magdalena Rusnac Consultant pentru egalitatea de gen și incluziune socială (22) 22 30 73 magdalena.rusnac@ucipifad.md
Dumitru Cojocari Consultant în reziliența la schimbările climatice (22) 22 30 73 dumitru.cojocari@ucipifad.md
Olesea Mahnovschi Specialist Monitorizare și Evaluare (22) 21 06 24 olesea.mahnovschi@ucipifad.md
Liuba Livadari Specialist în Procurări (22) 22 50 46 procurement@ucipifad.md

 

Gheorghe Novac Consultant în reziliența climatică (22) 22 30 73 gheorghe.novac@ucipifad.md
Scrieți-ne
Completați câmpul de introducere
Completați câmpul de introducere
Verificați câmpul de introducere
Introduceți mesajul
Captcha eroare
Mulțumesc pentru mesaj!

Can not send mail. Please try again.

Send again